Úvod | Podrobnosti | Aktuality | Program | Kapely | Mapa | Kontakt | Plakát | Poděkování

Kapely

Zde máte krátké info o kapelách, které přislíbili svou účast na letošním SOS-Festu. Pořadí kapel zatím ještě není stanoveno.


» Colosální omyl Mělnická kapela hrající alternativní rock, která je známější již i za hranicemi našeho okresu. Dokonce už "vydala" i dvě CD. Bližší informace naleznete na jejich internetových stránkách http://www.sweb.cz/colosalni_omyl/.
» Ležérní Ken Pražská parta lidí, která v současné sestavě hraje něco přes rok. Styl se nedá někam zaškatulkovat. Je to rock obohacený tanečními rytmy, bluesovými prvky, tvrdou snad až metalovou kytarovou sekcí a melodickým dívčím zpěvem. V současné době se chystají natočit svoje první CD.
» NNZ Neratovická bigbítová kapela sestávající z profesorů a bývalých studentů zdejšího gymnázia, kde také zkouší a kde se dali cca před 6 lety dohromady. Sami o sobě rádi říkají, že jsou "zestárlá gymnaziální kapela". Fotky, mp3 a jiné lahůdky o nich naleznte na http://www.nnz.webzdarma.cz/
» Sokar Nová mělnická kapela, která o sobě říká: "Náš styl hudby bych označil jako death a trash metal se špetkou hardcoru, ale vůbec mě naše tvorba jinou kapelu nepřipomíná a tak jsme nazvali náš styl war metal." Kapela má zatím pouze tři stálé členy, kterými jsou Haramul, Benda a Sejček, který hraje také v N'nabis. Na bicí jim bude zřejmě hostovat Bára z NNZ. Bližší informace se můžete dočíst na http://home.tiscali.cz/sokar/.
» Skiffle-Beat Další mělnická kapela, která hraje převážně takzvaný hravý rock, ale občas zabrousí i do jiných žánrů. Tato kapela, a především její bubeník, je hlavním iniciátorem a organizátorem SOS-Festu, za což jí patří velký dík! Obsáhlou studnici informací o této kapele naleznete na našem zpřáteleném webu http://www.skiffle-beat.cz/
» The Klam croo Nový objev na mělnické hip-hopové scéně. Nedávno jste je mohli slyšet například v Bunkru nebo na maturitním plese GJP. Určitě to bude velice zajímavé zpestření celého večera! Jejich internetové stránky naleznete na adrese http://klam.fbi.cz/.
» The Losers Druhá pražská kapela tohoto večera. Nedávno jste je mohli slyšet na společném koncertě se skupinou Skiffle-Beat v Dianě. Co se stylu hudby týká, je to spíše takový tvrdší rock inspirovaný například Nirvanou. Internetové stránky zatím bohužel nemají...

Poslední aktualizace: 8.8.02 Počet přístupů: Webmaster